امسالم فک میکنم نمیتونم هیچ کدوم از فیلمای ماه رمضون رو ببینم  

واقعا نمیفهمم این درس لعنتی چیه ک من رهاش نمیکنم تازه منی که از تکنولوژی بیزارم  اون وقت باید رشته هوش مصنوعی بخونم :| خیلی فاجعه است واقعا.

دلم کلی کاردستی میخواد. بشینم با کلی مقوا و کاغذ رنگی و چسب و قیچی هر چی که دلم میخواد درست کنم. یا اینکه خودکار رنگیامو بیارم و دوباره یه طرح ماندالای خوشگل بکشم. به نظرم خوبم تو این کارا. خیلی هم واسم لذت بخشن.

دوباره ماه رمضون اومده و ساعت خواب و بیداری ریخته بهم شدید. تازه کلی ساعت هم باید بذارم واسه افطاری و سحری آماده کردن. 

روزی صدبار به انصراف از دانشگاه فکر میکنم اما هی به خودم میگم فقط دو ماه مونده تا پایان این ترم و حیفه الان همچین تصمیمی بگیرم و ممکنه بعدا پشیمون شم. 

گشنمه :|

سریال!

کلی ,تازه ,میخواد ,ساعت ,رمضون ,هم ,ماه رمضون ,تازه کلی ,کلی ساعت ,ساعت هم ,شدید تازه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

نچرال فرش خوشبو کننده لهستانی androidapknewb وب سایت هواداران سیروان خسروی وبلاگ انجمن شهرسازی ایران terafficmedia1 مهرآهنگ زرتشت-فروش پیانو دیجیتال,فروش گیتار,خرید ویولن,گیتار,راهنمای خرید پیانو صفحه دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. جشنواره جهانی فیلم مستند کلدَر سرمایگان | خدمات حسابداری , کارآموزی حسابداری , مشاوره مالیاتی doorbincanon